• Версія для друку Більший шрифт Звичайний шрифт

  РАЙОННА ПРОГРАМА Надання одноразової матеріальної допомоги на 2016-2020 роки

  ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

  ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА РАДА

  ТРЕТЯ (позачергова) СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

  РІШЕННЯ


  15 січня 2016 року                                                  

     № 3/УІІ-37

  Про затвердження районної

  програми «Надання одноразової

  матеріальної допомоги на

  2016-2020 роки»


  З метою покращення соціального захисту малозабезпечених верств населення та відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

  1. Затвердити районну програму «Надання одноразової матеріальної допомоги на 2016-2020 роки» (додається).

  2. Затвердити склад постійно діючої комісії з надання одноразової матеріальної допомоги (додається).

  3. Начальнику фінансового управління районної державної адміністрації Данько Г.М. при формуванні районного бюджету передбачити кошти на виконання даної програми.

  4. Рішення двадцять шостої сесії районної ради шостого скликання від 14 серпня 2015 року «Про внесення змін і доповнень до районної програми «Надання одноразової матеріальної допомоги на 2012-2016 роки» вважати таким, що втратило чинність.

  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної політики, планування бюджету, фінансів і цін.


  Голова районної ради                                                             

      О.М.Гончаренко

                                                                     

                                                                         

                                       

  ЗАТВЕРДЖЕНО

  рішення третьої (позачергової) сесії

  районної ради сьомого скликання

  15 січня 2016 року №3/УІІ-37  РАЙОННА ПРОГРАМА
  Надання одноразової матеріальної допомоги на 2016-2020 роки


  із змінами і доповненнями (3 сесія 7 скликання від 28 січня 2016 року)
  із змінами і доповненнями (4 сесія 7 скликання від 17 березня 2016 року)

  із змінами і доповненнями (9 сесія 7 скликання від 2 вересня 2016 року)  1. Загальні положення


  1.1 Програма спрямована на поліпшення матеріально-побутових, медичних, соціальних проблем жителів Полтавського району та працівників установ, підприємств і організацій Полтавського району та пенсіонерів з їх числа, які потребують матеріальної допомоги.

  1.2 Одноразова матеріальна допомога надається малозабезпеченим верствам населення Полтавського району, одиноким пристарілим громадянам, учасникам війни, інвалідам, дітям-сиротам, дітям позбавлених батьківського піклування, громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, працівникам установ, підприємств і організацій Полтавського району та пенсіонерам з їх числа, іншим прирівняним до цих категорій громадянам, особам, які переселені в Полтавський район з тимчасово окупованої території Крим та території проведення антитерористичної операції в східному регіоні України (при наявності довідки про реєстрацію місця проживання/ перебування особи), учасникам бойових дій (АТО), сім’ям, члени яких перебувають або направляються на службу в зону проведення антитерористичної операції (при наявності довідки військового комісаріату чи іншого органу, що здійснює керівництво військовими формуваннями та правоохоронними органами, про проходження військовослужбовцем (військовозобов’язаним, резервістом) військової служби), членам сімей, батькам та утриманцям загиблих військовослужбовців під час проведення АТО.
  Допомога надається на лікування, придбання ліків та в разі нещасного випадку чи стихійного лиха. Для членів сімей, батькам та утриманцям загиблих військовослужбовців під час проведення АТО допомога надається також для вирішення соціально-побутових питань

  1.3 Підставою щодо надання матеріальної допомоги є заява громадянина до голови районної ради або голови районної державної адміністрації.


  2. Фінансове забезпечення програми.  2.1 Фінансування програми здійснюється за рахунок коштів районного бюджету.

  2.2 Кошти передбачені районним бюджетом по статті «Інші видатки по соціальному захисту населення» використовуються для надання матеріальної допомоги:
  - малозабезпеченим верствам населення,
  - одиноким престарілим громадянам,
  - учасникам війни,
  - інвалідам,
  - дітям-сиротам,
  - дітям позбавлених батьківського піклування,
  - громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС;
  - працівникам установ, підприємств і організацій Полтавського району та пенсіонерам з їх числа;
  - іншим прирівняним до цих категорій громадянам;
  - особам, які переселені в Полтавський район з тимчасово окупованої території Крим та території проведення антитерористичної операції в східному регіоні України (при наявності довідки про реєстрацію місця проживання/ перебування особи);
  - учасникам бойових дій (АТО);
  - сім’ям, члени яких перебувають або направляються на службу в зону проведення антитерористичної операції (при наявності копії довідки військового комісаріату чи іншого органу, що здійснює керівництво військовими формуваннями та правоохоронними органами, про проходження військовослужбовцем (військовозобов’язаним, резервістом) військової служби);
  - членам сімей, батькам та утриманцям загиблих військовослужбовців під час проведення АТО;
  - нагородженим Почесною Грамотою районної ради.

  2.3 Порядок надання матеріальної допомоги нагородженим Почесною Грамотою районної ради передбачено Положенням про почесну Грамоту районної ради.


  3. Умови і порядок надання матеріальної допомоги  3.1 Питання про надання матеріальної допомоги розглядається на засіданні постійно діючої комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги.
  Розмір матеріальної допомоги залежить від матеріальних і побутових умов заявника, але не більше ніж 500 грн..

  3.2 В разі необхідності надання матеріальної допомоги розмір якої перевищує 500 грн. комісія з надання одноразової матеріальної допомоги з відповідним рішенням надсилає матеріали для розгляду на засідання постійної комісії районної ради з питань регіональної політики, планування бюджету, фінансів і цін.

  3.3 Для розгляду питання про надання матеріальної допомоги громадянам, передбачених в п.1.2 даної Програми, необхідно подати наступні документи:
  - письмову заяву з відповідним проханням на ім’я голови районної державної адміністрації або голови районної ради;
  - акт обстеження матеріальних і побутових умов заявника з висновком про доцільність надання допомоги завірений сільським головою, або профспілковим комітетом установи (для працюючих осіб) з відміткою щодо надання матеріальної допомоги сільською радою;
  - на лікування та операцію – довідку медичного закладу;
  - копія посвідчення учасника бойових дій (АТО);
  - копія довідки військового комісаріату чи іншого органу, що здійснює керівництво військовими формуваннями та правоохоронними органами, про проходження військовослужбовцем (військовозобов’язаним, резервістом) військової служби (для учасників бойових дій АТО та членів їх сімей);
  - копія свідоцтва про смерть військовослужбовця (для виплати одноразової допомоги сім’ям загиблих).

  3.4 З відповідною резолюцією голови районної державної адміністрації або голови районної ради заява з іншими документами направляється для розгляду у постійно діючу комісію з надання одноразової матеріальної допомоги.

  3.5 На основі рішень постійно діючої комісії з надання одноразової матеріальної допомоги, рекомендацій постійної комісії районної ради з питань регіональної політики, планування бюджету, фінансів і цін фінансове управління райдержадміністрації готує проект спільного розпорядження голови районної державної адміністрації та голови районної ради про виділення матеріальної допомоги.

  3.6 Розпорядження про виділення матеріальної допомоги підписують голова районної державної адміністрації і голова районної ради, після чого по одному примірнику вони направляються в загальні відділи районної державної адміністрації і районної ради. Ще один примірник направляється у фінансово-господарський відділ райдержадміністрації для проведення виплати даної допомоги.

  3.7 Одноразова матеріальна допомога надається не більше одного разу на рік.

  3.8 Громадяни, що отримали матеріальну допомогу відповідно до спільного розпорядження голови районної державної адміністрації та голови районної ради по статті «Інші видатки по соціальному захисту населення», звільняються від сплати прибуткового податку в частині надходження його до районного бюджету.

  3.9 Спільні розпорядження про виділення матеріальної допомоги затверджуються на сесіях районної ради.

  3.10 Відмова у наданні матеріальної допомоги приймається на засіданні постійно діючої комісії з надання одноразової матеріальної допомоги з обов’язковим повідомленням заявника у випадках:
  - особа не входить до коло суб’єктів, які мають право на отримання матеріальної допомоги;
  - невідповідності поданих документів;
  - відсутності коштів у районному бюджеті;
  - повторного звернення особи протягом року.

  3.11 Робота пов’язана з підготовкою документів на розгляд постійно діючої комісії з надання одноразової матеріальної допомоги, спільних розпоряджень голови районної ради та голови районної державної адміністрації про виділення коштів, повідомлення заявника про відмову в наданні допомоги покладається на секретаря комісії.

  3.12 Звернення щодо надання матеріальної допомоги розглядається протягом 30 календарних днів.
  Керуючий справами виконавчого
  апарату районної ради

  С.М. Декань


  ЗАТВЕРДЖЕНО

  рішення дев’ятої позачергової сесії 

  районної ради сьомого скликання

  2 вересня 2016 року №9/УІІ-186

   

    

  СКЛАД

  постійно діючої комісії

  з надання одноразової матеріальної допомоги


   

  Губічев Олексій Віталійович  - заступник голови районної державної адміністрації, голова комісії (за згодою)

   

  Носенко Олена Борисівна  - начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації заступник голови комісії (за згодою);

   

  Помазан Наталія Ігорівна  - завідувач сектору економічного аналізу та планування доходів бюджету відділу  планування доходів економічного аналізу, обліку та звітності фінансового управління  районної  державної адміністрації, секретар комісії (за згодою)

   

  Члени комісії:

   

  Андрієнко Володимир Степанович – голова районної ради ветеранів (за  згодою)

   

  Буренко Ірина Володимирівна - директор Полтавського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (за згодою)

   

  Волошин Олександр Станіславович - заступник головного лікаря з медичної частини Полтавської центральної районної клінічної лікарні (за згодою)

   

  Левчук Олександр Васильович  - голова ГО «Полтавська районна спілка ветеранів Афганістану (учасників бойових дій) (за згодою)

   

  Петренко Яна Юріївна - начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації (за згодою)

   

  Турпітько Віталій Петрович - голова постійної комісії районної ради в справах молоді, освіти, культури, духовності, медицини, спорту та соціального захисту населення і учасників антитерористичної операції (за згодою)

   

  Усова Вікторія Володимирівна  - виконуюча обов’язки директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Полтавського району (за згодою)

    

   

  Керуючий справами виконавчого

  апарату районної ради                                                                 С.М. Декань

   

  Дата создания: 07.04.2016 14:15:27
  Ким створено: (admin) Районна рада Полт. р-н

  Щоб залишити коментар авторизуйтесь.

  Повернутися до списку