• Версія для друку Більший шрифт Звичайний шрифт

  Про хід виконання районної програми «Питна вода України в Полтавському районі» на 2006-2020 роки

                                                                                ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

  ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА РАДА

  П’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

   

  РІШЕННЯ

   

   

   

  Про хід виконання районної програми

  «Питна вода України в Полтавському

  районі» на 2006-2020 роки

   

  Враховуючи висновки постійних комісій районної ради та відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

  1. Інформацію про хід виконання програми «Питна вода України в Полтавському районі» на 2006-2020 роки взяти до відома (додається).

  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, транспорту, будівництва, комунального господарства, підприємництва, зв’язку, торгівлі і побуту.

   

  Голова районної ради                                                      М.М. КОНОНЕНКО  Інформація

  про хід виконання програми «Питна вода України в Полтавському районі» на 2006-2020 роки


  Програма «Питна вода України в Полтавському районі» на 2006-2020 роки була затверджена рішенням дев’ятнадцятої сесії четверного скликання Полтавської районної ради від 15 липня 2005 року.

  Протягом 2017 року в районі реалізовувалася районна Програма «Питна вода України в Полтавському районі» на 2006-2020 роки.

  На територіях Щербанівської, Супрунівської, Абазівської, Гожулівської, Терешківської, Тахтаулівської, Кротенківської, Степненської, Валківської, Заворсклянської, Чорноглазівської, Надержинщинської, Рунівщинської, Валківської, Калашниківської, Тростянецької та Ковалівської сільських рад здійснюється централізоване водопостачання. Інша частина населення поки що користується шахтними колодязями.

  Вода в більшості шахтних колодязів не відповідає санітарним нормам, для поліпшення санітарного стану питної води в районі ведеться нове будівництво мереж централізованого водопостачання.

  За останні роки збудовано вуличні водопроводи в селах Степне, Тахтаулове, Гора, Божківське, Головач, Заворскло, Щербані, Розсошенці, Горбанівка, Н.Млини, Чорноглазівка, Біологічне, Валок та інші.

  Вся питна вода, яка надається населенню в районі централізованим водопостачанням, відповідає вимогам держстандарту за виключенням показника вмісту фтору, який перевищує показник в 1,5-2 рази. Це характерно для Бучакського водного горизонту, який використовується в межах Полтавського району.

  На сьогоднішній день сільськими радами виготовлено проектно- кошторисну документацію та розпочато будівництво на наступних об’єктах:

  реконструкція водопровідних мереж в с. Гожули Полтавського району по вул. Кірова (Полтавська) від провулка Балкового до водонапірної вежі, автоматичного управління глибинним насосом та ремонту свердловини №1, вартість робіт складає – 658,7 тис. грн.;

  реконструкція водопровідних мереж водопостачання в с. Біологічне вартість робіт складає – 200 тис. грн.;

  будівництво водогону в с. Мачухи вартість робіт складає – 966 тис. грн.;

  капітальний ремонт артезіанської свердловини в с. Ватажкове Полтавського району вартість робіт складає – 440,6 тис. грн.;

  будівництво вуличної мережі водопостачання в с. Ватажкове Полтавського району вартість робіт складає – 1144,5 тис. грн.;

  реконструкція вуличної мережі водопостачання в с. Макухівка та Андрушки вартість робіт складає – 5362 тис. грн.

  будівництво артезіанської свердловини для водопостачання господарсько-питних потреб населення с. Затурине Ковалівської сільської ради вартість робіт складає – 1450 тис. грн.;

  будівництво артезіанської свердловини для водопостачання господарсько-питних потреб населення с. Верхоли Ковалівської сільської ради вартість робіт складає – 1150 тис. грн.;

  будівництво артезіанської свердловини для водопостачання господарсько-питних потреб населення с. Бочанівка Ковалівської сільської ради вартість робіт складає – 1150 тис. грн.

  реконструкція водогону в с. Бричківка Полтавського району, вартість робіт складає – 1500 тис. грн.

  реконструкція зовнішніх мереж водопостачання в с. Щербані Полтавського району вартість робіт складає – 1000 тис. грн.

  будівництво підвищувальної насосної станції для водопостачання            с. Щербані вартість робіт складає – 900 тис. грн.;

  реконструкція мережі водогону по вул. Вишнева в с. В. Тростянець Полтавського району, вартість робіт складає – 270 тис. грн.;

  Будівництво водогону в с. Калашники та с. Сердюки вартість робіт складає – 1700,0 тис. грн.;

  Будівництво водопроводу по вулиці Садова, Кругла в с. Супрунівка вартість робіт складає – 1500 тис. грн.

  Будівництво мережі водопостачання по вул. Шевченка в с. Мильці Полтавського району, вартість робіт складає – 2000 тис. грн.

  Будівництво мережі водопостачання по вул. Київська в с. Шостаки Полтавського району, вартість робіт складає – 1000 тис. грн.

   

   

   

   

  Виконуючий обов'язки начальника

  відділу житлово-комунального

  господарства, транспорту, будівництва

  та цивільного захисту райдержадміністрації                              В.М. Віннік

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  23.10.2017

  Щоб залишити коментар авторизуйтесь.

  Повернутися до списку