• Версія для друку Більший шрифт Звичайний шрифт

  Про внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік


      ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

                                        ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА РАДА                   

                                                                                                             

  П’ЯТНАДЦЯТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

                                                                                                              

  РІШЕННЯ

                                                                                                                                              №____

  Про внесення змін до показників

  районного бюджету на 2017 рік

           

   Відповідно до  статтей  14, 23,78  Бюджетного кодексу України, статті 43, 61  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  

                                    

                                             Районна рада вирішила:

   

          1.  Внести  зміни до рішення другого засідання одинадцятої сесії районної ради VІІ скликання   від 29 грудня 2016 року  «Про районний бюджет на 2017 рік» (приведення у  відповідність до Закону України від  21 грудня 2016 року № 1801 -VІІІ  «Про Державний бюджет України на 2017 рік”),  згідно  з додатками 1-6.

           1)   Збільшити загальний фонд районного бюджету на суму 6105959,16 грн. за рахунок перевиконання доходної частини районного бюджету за десять місяців 2017 року, згідно з додатком 1, 2, 3, 4, 5, 6 до цього рішення.

          2) Збільшити видаткову частину загального фонду районного бюджету на суму  30000 грн. за рахунок залишку коштів  загального фонду районного бюджету станом на 01.01.2017 року, згідно з додатками 2,3,5 до цього рішення.

          3) Затвердити субвенцію з державного бюджету відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2017 року № 689-р «Деякі питання розподілу  у   2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій»     на суму 2085000 грн.,  згідно з додатками  1, 2, 3, 4,5,6 до цього рішення.

        4) Затвердити субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, місцевих рад об'еднаних територіальніх громад і  відповідних сільських, селищних, міських голів в сумі 602700 грн. та на виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад і відповідних сільських, селищних, міських голів 24 грудня 2017 року в сумі 2400 грн., згідно з додатками  1, 3, 4 до цього рішення.

        5) Затвердити субвенцію з державного бюджету  місцевим бюджетам на погашення різниці між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використання внутрішньо-будинкових систем, що вироблялися, транспортувалися  та постачалися населенню та/або інших підприємств теплопостачання, централізованого питного водопостачання та водовідведення, які надають населенню  такі послуги, та тарифами, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування в сумі 152141 грн.,  згідно з додатками  1, 3 до цього рішення.

        6) Зменшити субвенцію з державного бюджету на виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» в сумі 99600 грн.,  згідно з додатками  1, 3 до цього рішення.

          7)  Затвердити субвенцію з обласного бюджету  на суму 451135 грн., згідно з додатками  1, 3  до цього рішення.

          8) Затвердити субвенції з сільських бюджетів до Полтавського районного бюджету на суму  97750 грн.,

  в тому числі:

  Бричківського сільського бюджету в сумі 1634 грн. 

               Ковалівського сільського бюджету в сумі 96116 грн., згідно з додатками 1, 3 до цього рішення.

           2.  Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління райдержадміністрації (Данько Г.М.),  контроль за його виконанням на постійну комісію районної ради з питань регіональної політики, планування бюджету, фінансів і цін .

   

   

   

   

  Голова  районної ради                                                                 М.М. КОНОНЕНКО


  Додаток 1 (додаткове виділення коштів)

  Додаток 2 (перерозподіл кошторисних призначень)

  Додаток 3 (трансферти)

  Додаток 4 (трансферти) 

  24.10.2017

  Щоб залишити коментар авторизуйтесь.

  Повернутися до списку