• Версія для друку Більший шрифт Звичайний шрифт

  Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавського району за пріоритетними напрямками на 2017 – 2020 роки

  ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

  ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА РАДА

   

  П’ЯТНАДЦЯТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

   

  РІШЕННЯ

   

   

  Про внесення змін та доповнень до

  Програми розвитку та підтримки

  аграрного комплексу Полтавського

  району за пріоритетними напрямками

  на 2017 – 2020 роки

   

   

  Розглянувши подання районної державної адміністрації, висновки постійних комісій районної ради та відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

  1. Затвердити зміни та доповнення до Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавського району за пріоритетними напрямками на 2017 – 2020 роки, затвердженої рішенням тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 23 червня 2017 року (додаються).

            2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної політики, планування бюджету, фінансів і цін.

   

   

  Голова

  районної ради                                                                        М.М. КОНОНЕНКО


  ЗАТВЕРДЖЕНО

  рішення п’ятнадцятої сесії

  районної ради сьомого скликання

  2017 року

   

   

   

  Зміни та доповнення

   

  до Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавського району за пріоритетними напрямками на 2017 – 2020 роки, затвердженої рішенням тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 23 червня 2017 року.

  1. В підпункт 1.1.2. Розвиток бджільництва, розділу 1.1. Тваринництво «Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавського району за пріоритетними напрямками на 2017 – 2020 роки» внести зміни та викласти в такій редакції:

  Заходи:

  -         Підтримка пасічників-початківців, випускників ліцензованих з даної спеціальності навчальних закладів області останніх трьох років випуску перед звітним, а також учасників антитерористичної операції, мешканців Полтавського району, шляхом відшкодування 30% вартості матеріалів та обладнання для облаштування першої пасіки (вулики нові, медогонки), але не більше 10 тис. грн. на одну особу, при умові співфінансування у співвідношенні 15% з районного бюджету та 15% обласний бюджет, з поступовим зменшенням частки обласного бюджету до 5% згідно таблиці Ресурсне забезпечення Програми.

   

  2. В підпункти 2.2.1. та 2.2.2. Розвиток бджільництва, розділу ІІ Порядку використання коштів за заходами «Порядку використання коштів місцевого та субвенції з обласного бюджету на виконання заходів Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавського району за пріоритетними напрямками на 2017 – 2020 роки» внести зміни та викласти в такій редакції:

   

  2.2.1.Підтримка пасічників-початківців, випускників ліцензованих з даної спеціальності навчальних закладів області останніх трьох років випуску перед звітним, а також учасників антитерористичної операції, мешканців Полтавського району, шляхом відшкодування 30% вартості матеріалів та обладнання для облаштування першої пасіки (вулики нові, медогонки), але не більше 10 тис. грн. на одну особу, при умові співфінансування з місцевих бюджетів

  Фінансова підтримка надається пасічникам-початківцям, випускникам ліцензованих з даної спеціальності навчальних закладів області останніх трьох років випуску перед звітним, а також учасників антитерористичної операції, мешканців Полтавського району.

  Для отримання фінансової підтримки до Комісії подаються такі документи, крім документів передбачених пунктом 1.20 цього Порядку:

  - копія диплома про закінчення навчального закладу або посвідчення учасника антитерористичної операції;

  - довідка з сільської, селищної територіальної громади про реєстрацію пасіки за місцем її розташування;

  - ветеринарний паспорт на пасіку;

  - копії платіжних документів на обладнання та матеріали (рахунок, платіжне доручення, видаткова накладна).

  2.2.2. Стимулювання розвитку бджільництва шляхом фінансової підтримки на закупівлю племінного матеріалу та створення племінних пасік для ОСГ, ФОП, ПП, СФГ шляхом відшкодування 50% вартості племінного матеріалу, закупленого у сертифікованих господарствах, але не більше ніж 5 тис. грн. на одну пасіку, при умові співфінансування з місцевих бюджетів.

  Фінансова підтримка надається пасічникам власникам ОСГ, ФОП, ПП,  СФГ.

  Для отримання фінансової підтримки до Комісії подаються такі документи, крім документів передбачених пунктом 1.20 цього Порядку:

  - виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

  - довідка з сільської, селищної ради, об’єднаної територіальної громади про реєстрацію пасіки за місцем її розташування;

  - копії платіжних документів на придбані племінні бджолосім’ї або бджоломатки (рахунок, платіжне доручення, видаткова накладна);

  - свідоцтво про присвоєння статусу племінної пасіки, де придбано племінні бджолосім’ї або бджоломатки;

  - ветеринарний паспорт на пасіку;

  - акт про передачу (продаж) і закупівлю племінних бджолосімей або бджоломатки.

   

   

   

  Керуючий справами виконавчого

  апарату районної ради                                                                       С.М. Декань 

  24.10.2017

  Щоб залишити коментар авторизуйтесь.

  Повернутися до списку