• Версія для друку Більший шрифт Звичайний шрифт

  Привітання голови районної ради Михайла Кононенка з Днем працівників суду

  : 15.12.2017
  Привітання голови районної ради Михайла Кононенка з Днем працівників суду

  Шановні судді та працівники судів!

   

  Прийміть щирі вітання з професійним святом!

   

  Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від вас високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей - честі, гідності, відданості справі й наполегливості. Саме від вашої самовідданої праці залежить дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня.


  То ж нехай кожне прийняте вами рішення буде виваженим та справедливим, а людська шана стане гідною подякою за плідну працю та чесність.


  З нагоди професійного свята щиро бажаю вам вірного служіння ідеалам добра і справедливості, енергії і наснаги, міцного здоров'я і родинного затишку.

   

  Голова Полтавської районної ради

  Михайло Кононенко

  15.12.2017

  Повідомлення

  : 14.12.2017
  Повідомлення

  15 грудня 2017 року об 11-й годині у великій залі районної ради відбудеться засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.


  На розгляд Координаційної ради виносяться питання про обговорення проектів рішень «Про районний бюджет на 2018 рік» та «Про програму економічного і соціального  розвитку Полтавського районну на 2018 рік».


  Запрошуємо членів Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, головних розпорядників  бюджетних коштів, голів постійних комісій районної ради прийняти участь в засіданні Координаційної ради.


  Голова районної ради

  М.М.Кононенко

  14.12.2017

  12 грудня 2017 р. голова районної ради Михайло Кононенко провів щотижневу оперативно-розпорядчу нараду з керівниками комунальних підприємств, установ, організацій району.

  : 12.12.2017  12 грудня 2017 р. голова районної ради Михайло Кононенко провів щотижневу оперативно-розпорядчу нараду з керівниками комунальних підприємств, установ, організацій району.


  На нараді голова районної ради Михайло Кононенко повідомив про основні заходи, заплановані на цей тиждень та зазначив, що 22 грудня відбудеться шістнадцята сесії районної ради сьомого скликання. На розгляд сесії виноситься 23 питання, а саме:

  12.12.2017