• Версія для друку Більший шрифт Звичайний шрифт

    Депутатська фракція «СОЛІДАРНІСТЬ»


    1. Тарасов Дмитро Іванович – голова депутатської фракції
    2. Коломієць Надія Пантелеївна
    3. Краснікова Оксана Анатоліївна
    4. Жук Віталій Миколайович
    5. Турпітько Віталій Петрович
    6. Шмиголь Тарас Григорович
    7. Рудич Ігор Миколайович


    Депутатська фракція «Батьківщина»


    1. Кононенко Михайло Михайлович – голова депутатської фракції
    2. Рябокінь Григорій Костянтинович
    3. Сухаренко Світлана Петрівна
    4. Азаров Євгеній Володимирович
    5. Міщенко Іван Іванович


    Депутатська фракція «Українське об’єднання патріотів «Укроп»


    1. Підлетейчук Андрій Васильович – голова депутатської фракції
    2. Шевченко Олександр Валерійович
    3. Стасенко Роман Володимирович


    Депутатська фракція «СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ»


    1. Командиров Андрій Вікторович – голова депутатської фракції
    2. Ляшенко Оксана Василівна
    3. Кузьменко Тетяна Анатоліївна


    Депутатська фракція «АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ»


    1. Рибась Анатолій Іванович – голова депутатської фракції
    2. Масляк Віталій Олексійович
    3. Качур Лідія Миколаївна
    4. Мельник Костянтин Анатолійович
    5. Сокирко Михайло Петрович


    Депутатська фракція «Рідне місто»


    1. Степенко Василь Іванович – голова депутатської фракції
    2. Ландарь Олександр Андрійович
    3. Носенко Олена Борисівна
    4. Мирошниченко Жанна Миколаївна


    Депутатська фракція «Свобода»


    1. Толкачов Валерій Геннадійович – голова депутатської фракції
    2. Жарська Яна Валеріївна
    3. Івін Дмитро Дмитрович
    4. Івженко Олексій Олександрович
    5. Ярмак Віктор Іванович


    Депутатська фракція «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА»


    1. Оленєва Павла Юрійовича - голова депутатської фракції
    2. Литовки Віктора Миколайовича
    3. Барашикова Олега Юрійовича


    Депутатська група Патріотичне об’єднання «За зміни»


    1. Азаров Євгеній Володимирович – голова групи
    2. Кононенко Михайло Михайлович
    3. Рябокінь Григорій Костянтинович
    4. Сухаренко Світлана Петрівна
    5. Міщенко Іван Іванович
    6. Підлетейчук Андрій Васильович
    7. Шевченко Олександр Валерійович
    8. Стасенко Роман Володимирович


    Депутатська група «По контролю за впровадженням в районі законів»

    1. Степенка Василя Івановича
    2. Ландаря Олександра Андрійовича
    3. Носенко Олени Борисівни
    4. Мирошниченко Жанни Миколаївни
    5. Міщенка Івана Івановича

     

    Депутатська група "Взаємодія"


    1. Гончаренко Оксана Михайлівна
    2. Рудич Ігор Миколайович
    3. Краснікова Оксана Анатоліївна
    4. Ярмак Віктор Іванович
    5. Литовка Віктор Миколайович