• Версія для друку Більший шрифт Звичайний шрифт

    Президія Полтавської районної ради:




    1. Кононенко Михайло Михайлович -  голова районної ради;

     2.Івженко Олексій Олександрович - заступник голови районної ради




    Голови постійних комісій:



    3. Підлетейчук Андрій Васильович - з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села, екології та раціонального природокористування; 


    4. Рибась Анатолій Іванович - мандатна з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, діяльності органів місцевого самоврядування, зв’язків з об’єднаннями громадян, засобами масової інформації, законності, правопорядку, боротьби із злочинністю та захисту прав людини;


    5. Оленєв Павло Юрійович - з питань промисловості, транспорту, будівництва, комунального господарства, підприємництва, зв’язку, торгівлі та побуту;


    6. Турпітько Віталій Петрович - в справах молоді, освіти, культури, духовності, медицини, спорту та соціального захисту населення і учасників антитерористичної операції;


    Уповноважені представники депутатських фракцій і груп.


    7. Тарасов Дмитро Іванович – уповноважений представник від депутатської фракції «СОЛІДАРНІСТЬ»; 


    8. Рябокінь Григорій Костянтинович - уповноважений представник від депутатської фракції»Батьківщина»; 


    9. Стасенко Роман Володимирович - уповноважений представник від депутатської фракції «УКРАЇНСЬКЕ ОБЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»;


    10. Сокирко Михайло Петрович - уповноважений представник від депутатської фракції «АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ»;  


    11. Носенко Олена Борисівна - уповноважений представник від депутатської фракції Рідне місто; 


    12. Азаров Євгеній Володимирович - уповноважений представник від депутатської групи Патріотичне об’єднання «За зміни»;


    13. Толкачов Валерій Геннадійович - уповноважений представник від депутатської фракції «Свобода»; 


    14. Литовка Віктор Миколайович - уповноважений представник від депутатської фракції «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА»;


    15. Степенко Василь Іванович - уповноважений представник від депутатської групи "По контролю за впровадженням в районі законів"


    16. Гончаренко Оксана Михайлівна - уповноважений представник від депутатської групи "Взаємодія"