• Версія для друку Більший шрифт Звичайний шрифт

    Президія Полтавської районної ради:




    1. Кононенко Михайло Михайлович -  голова районної ради;

     2.Івженко Олексій Олександрович - заступник голови районної ради




    Голови постійних комісій:


    3. Командиров Андрій Вікторович - з питань регіональної політики, планування бюджету, фінансів і цін;


    4. Підлетейчук Андрій Васильович - з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села, екології та раціонального природокористування; 


    5. Рибась Анатолій Іванович - мандатна з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, діяльності органів місцевого самоврядування, зв’язків з об’єднаннями громадян, засобами масової інформації, законності, правопорядку, боротьби із злочинністю та захисту прав людини;


    6. Оленєв Павло Юрійович - з питань промисловості, транспорту, будівництва, комунального господарства, підприємництва, зв’язку, торгівлі та побуту;


    7. Турпітько Віталій Петрович - в справах молоді, освіти, культури, духовності, медицини, спорту та соціального захисту населення і учасників антитерористичної операції;


    Уповноважені представники депутатських фракцій і груп.


    8. Тарасов Дмитро Іванович – уповноважений представник від депутатської фракції «СОЛІДАРНІСТЬ»; 


    9. Рябокінь Григорій Костянтинович - уповноважений представник від депутатської фракції»Батьківщина»; 


    10. Стасенко Роман Володимирович - уповноважений представник від депутатської фракції «УКРАЇНСЬКЕ ОБЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»;


    11. Кузьменко Тетяна Анатоліївна - уповноважений представник від депутатської фракції «СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ»; 


    12. Сокирко Михайло Петрович - уповноважений представник від депутатської фракції «АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ»; 


    13. Носенко Олена Борисівна - уповноважений представник від депутатської фракції Рідне місто; 


    14. Азаров Євгеній Володимирович - уповноважений представник від депутатської групи Патріотичне об’єднання «За зміни»;


    15. Толкачов Валерій Геннадійович - уповноважений представник від депутатської фракції «Свобода»; 


    16. Литовка Віктор Миколайович - уповноважений представник від депутатської фракції «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА»;


    17. Степенко Василь Іванович - уповноважений представник від депутатської групи "По контролю за впровадженням в районі законів"


    18. Гончаренко Оксана Михайлівна - уповноважений представник від депутатської групи "Взаємодія"