Версія для друку Більший шрифт Звичайний шрифт

Полтавська районна рада

Гімн
Карта
Газета "Вісті"
Форум

Президія Полтавської районної ради:




1. Кононенко Михайло Михайлович -  голова районної ради;

 2.Івженко Олексій Олександрович - заступник голови районної ради




Голови постійних комісій:



3. Підлетейчук Андрій Васильович - з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села, екології та раціонального природокористування; 


4. Рибась Анатолій Іванович - мандатна з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, діяльності органів місцевого самоврядування, зв’язків з об’єднаннями громадян, засобами масової інформації, законності, правопорядку, боротьби із злочинністю та захисту прав людини;


5. Оленєв Павло Юрійович - з питань промисловості, транспорту, будівництва, комунального господарства, підприємництва, зв’язку, торгівлі та побуту;


6. Турпітько Віталій Петрович - в справах молоді, освіти, культури, духовності, медицини, спорту та соціального захисту населення і учасників антитерористичної операції;


Уповноважені представники депутатських фракцій і груп.


7. Тарасов Дмитро Іванович – уповноважений представник від депутатської фракції «СОЛІДАРНІСТЬ»; 


8. Рябокінь Григорій Костянтинович - уповноважений представник від депутатської фракції»Батьківщина»; 


9. Стасенко Роман Володимирович - уповноважений представник від депутатської фракції «УКРАЇНСЬКЕ ОБЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»;


10. Сокирко Михайло Петрович - уповноважений представник від депутатської фракції «АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ»;  


11. Носенко Олена Борисівна - уповноважений представник від депутатської фракції Рідне місто; 


12. Азаров Євгеній Володимирович - уповноважений представник від депутатської групи Патріотичне об’єднання «За зміни»;


13. Толкачов Валерій Геннадійович - уповноважений представник від депутатської фракції «Свобода»; 


14. Литовка Віктор Миколайович - уповноважений представник від депутатської фракції «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА»;


15. Степенко Василь Іванович - уповноважений представник від депутатської групи "По контролю за впровадженням в районі законів"


16. Гончаренко Оксана Михайлівна - уповноважений представник від депутатської групи "Взаємодія"


17. Удовіченко Олександр Миколайович - упровноважений представник  від депутатської фракції  "СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ"