• Версія для друку Більший шрифт Звичайний шрифт

  НОВА СПРОЩЕНА  СИСТЕМА  НАДАННЯ  ЖИТЛОВИХ  СУБСИДІЙ


    У зв’язку з підвищенням цін і тарифів на газ і електроенергію Урядом 28 лютого 2015 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 106 „Про удосконалення порядку надання житлових субсидій”, якою з 01 травня 2015 року суттєво спрощено порядок призначення житлових субсидій.

  Постановою передбачено наступне.

  Для призначення субсидії необхідно подати лише два документи – заяву про призначення житлової субсидії та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, форма яких спрощена. Не подаються довідки про доходи зареєстрованих осіб, відповідна інформація зазначається у Декларації.

  Право на призначення субсидії мають сім’ї, у яких розмір плати за житлово-комунальні послуги у межах норм споживання, з урахуванням пільг, перевищує обсяг визначеного Кабінетом Міністрів України обов’язкового платежу. Розмір обов’язкового платежу визначається для кожного домогосподарства індивідуально в залежності від сукупного доходу.

  До управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації необхідно подати лише два документи:

  — заяву про призначення житлової субсидії;

  — декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

    Зазначені документи можуть бути надіслані поштою.

  Особам, які отримували житлову субсидію протягом опалювального періоду 2014/2015 років, субсидія на наступний період призначатиметься на підставі раніше поданих документів, без необхідності надання Заяви і Декларації.

  У разі виникнення питань стосовно умов призначення субсидії можна отримати консультацію за адресою:36011, м.Полтава, вул.Короленка, тел. (05322) 2-25-06


  Завантажити детальнішу інформацію


  Завантажити бланк Декларації з інструкцією


  Завантажити бланк Заяви про призначення субсидії з інструкцією