• Версія для друку Більший шрифт Звичайний шрифт

  Шановні працівники та ветерани Служби безпеки України Полтавського району!

  : 31.03.2016
  25 березня 1992 року Верховна Рада України прийняла закон «Про Службу безпеки України». Цей день з 2001 року згідно з Указом Президента № 193 /2001 відзначається як День Служби безпеки України. Служба безпеки України здійснює велику роботу у напрямку перебудови держави, укріплення її обороноздатності і економічного потенціалу, забезпечує територіальну цілісність і суверенітет України.

  За покликом серця захищати життя громадян, інтереси суспільства і держави – це надзвичайно відповідальна та благородна місія.

  Ваше служіння святій справі відстоювання незалежності, територіальної цілісності і конституційного ладу України, протидії посяганням і викликам сучасності робить Вам честь!

  Прийміть щиросердечні вітання з нагоди вашого професійного свята!  Голова Полтавської районної ради
  О.М.Гончаренко

  Відбулося навчання

  : 31.03.2016
  Навчання щодо електронних закупівель ProZorro
  На виконання розпорядження голови районної ради О.Гончаренко «Про запровадження практики електронних закупівель за кошти районного бюджету» 25 березня в малому залі районної ради відбулося навчання керівників та бухгалтерів головних розпорядників бюджетних коштів району та комунальних підприємств.

  Навчання провела Поліна Завадська юрист – аналітик громадської організації «Інститут аналітики та адвокації», яка проінформувала присутніх про систему електронних закупівель "ProZorro".