• Версія для друку Більший шрифт Звичайний шрифт

  Постійна комісія районної ради з питань промисловості, транспорту, будівництва, комунального господарства, підприємництва, зв’язку, торгівлі та побуту

  : 19.04.2016

  19 квітня 2016 року о 10.00 в малій залі Полтавської  районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, будівництва, комунального господарства, підприємництва, зв’язку, торгівлі та побуту під головуванням голови комісії Олєнева П.Ю.


  На комісії розглянуто проекти рішень до підготовки п’ятої  сесії районної ради сьомого скликання:

   

  1.     Про затвердження Програми фінансової підтримки об’єктів спільної власності територіальних громад Полтавського району та комунальних підприємств Полтавської районної ради на 2016-2018 роки.

   

  2.       Про затвердження Програми розвитку дорожнього господарства Полтавського району на 2016-2018 роки

      

  Cтратегічна сесія щодо напрацювання стратегій та проектів Полтавського району

  : 15.04.2016

                13 квітня 2016 року в районною радою організовано стратегічну сесію щодо напрацювання стратегій та проектів Полтавського району. У роботі стратегічної сесії взяли участь керівники та працівники структурних підрозділів Полтавської районної державної адміністрації, районної ради, комунальних закладів районної ради, сільські голови. Стратегічну сесію провів депутат Полтавської районної ради шостого скликання Дмитро Геращенко. Робота складалася із теоретичної та практичної частин. Розроблялися перспективні проекти розвитку Полтавського району, розглянуто проблеми структурних підрозділів та можливі шляхи їх вирішення. Учасники сесії зазначили, що зняття корисне не лише для удосконалення умінь і навичок професійної діяльності, а і  для розвитку особистості.