Як отримати грант?


Грант являє собою безоплатну субсидію підприємствам, організаціям і фізичним особам у грошовій або натуральній формі на здійснення будь-якої діяльності з подальшим звітом про їх використання.

Грант відрізняють деякі особливості, про які одержувачу варто знати ще перед подачею заявки. Він виділяється не особисто приватному підприємцю, директору або іншій фізичній особі, а саме організації під цілком певні цілі. У разі нецільового витрачання виділених коштів керівна особа буде нести передбачену законом та статутом донора відповідальність.

Претенденту перед подачею заявки необхідно детально продумати бізнес-ідею і прорахувати суму, необхідну для її реалізації.

Типовий пакет документів, як правило, включає: найменування проекту, його мету, що ви очікуєте отримати в результаті реалізації проекту, вказати терміни і етапи реалізації проекту, приблизну його вартість і основні фінансові показники. Для отримання гранту необхідно у встановлені терміни подати на розгляд: концепцію, бізнес-план, свідоцтво про державну реєстрацію, копії установчих документів, копії всіх сторінок паспорта, заявку за встановленою формою. Іноді можуть вимагати супровідний лист з поясненнями, чому ваш проект важливий і заслуговує на підтримку. Додатково можуть зажадати рекомендації. Приватні, особливо іноземні фонди, можуть запитувати додаткову, і часом, нестандартну документацію.

Гранти для підприємців: де взяти і як шукати – за посиланням: http://platforma-msb.org/granty-dlya-pidpryyemtsiv-de-vzyaty-i-yak-shukaty/

Деталі подання заявки та отримання гранту – за посиланням: https://invest.kh.ua/ua/grants

Гранти для організаційного розвитку організацій громадянського суспільства – за посиланням: http://cd-platform.org/mozhlivosti-finansuvannya

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Полтавський
район

відеофільм


Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси