Методичний семінар щодо створення туристичного маршруту у Полтавському районі


09.11.2017 р. на базі Полтавської районної ради відбувся методичний семінар щодо створення туристичного маршруту у Полтавському районі.

Мета семінару – розроблення схеми послідовних етапів організації та підготовки маршруту, який би охоплював туристичні об’єкти, що знаходяться на території Полтавського району та м. Полтави.

Представники туристичної сфери Полтавського району – власники зелених садиб, гостьових домів, засновники кінно-спортивного клубу, представники транспортно-туристичних компаній, готельно-ресторанного бізнесу, члени туристичних громадських організацій – презентували результати своєї діяльності.

До участі в заході запрошені експерти:

  • Вадим Штефан – радник з регіонального розвитку проекту U-LEAD Полтавського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»;
  • Олександр Глазов – менеджер проектів КО «Інститут розвитку міста»;
  • Станіслав Добряк – краєзнавець, історик, екскурсовод, директор екскурсійного бюро «Галушка-тур».

У ході обговорення учасники семінару висловлювали зауваження та вносили свої пропозиції.

В цілому за результатами семінару визначені наступні завдання: проведення моніторингу туристичних об’єктів Полтавського району та узагальнення даних; розроблення презентаційних матеріалів та прес-релізів туристичних об’єктів для їх розміщення на сайті Полтавської районної ради; формування календаря подій на туристичних об’єктах; проведення інфо-туру по туристичних об’єктах; розроблення туристичної google-мапи Полтавського району.

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Полтавський
район

відеофільм


Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси