Міжрегіональний стартап «Успішні проекти, досвід та перспективи розвитку сільського туризму в Полтавському районі»


26 жовтня 2017 року у приміщенні Полтавського міського будинку культури відбувся міжрегіональний стартап на тему: «Успішні проекти, досвід та перспективи розвитку сільського туризму в Полтавському районі». Відділ інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату Полтавської районної ради спільно з управлінням інфраструктури та туризму Полтавської облдержадміністрації. Участь у стартапі взяли представники сільських рад, комунальних установ, організацій туристичної сфери.

Учасники стартапу ознайомилися із найкращими реалізованими проектами у сфері сільського зеленого туризму, оздоровчо-спортивного туризму (байдарки, катамарани) та новими напрямками велотуризму.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови Полтавської районної ради – Олексій Івженко, який привітав учасників та побажав плідної роботи. Наголосив на актуальності даного заходу, враховуючи пріоритетний напрямок розвиту сільських територій шляхом впровадження нових моделей сільського туризму із вивченням передового досвіду з метою підвищення конкурентоспроможності сіл.

Оніщук Лариса Миколаївна – заступник начальника управління інфраструктури та туризму Полтавської облдержадміністрації – акцентувала увагу на важливості розвитку сільського туризму в сучасних умовах.

Своїм досвідом організації туристичної діяльності на селі поділитися:

  • Однойко Наталія Олександрівна – голова Полтавської регіональної громадської організації «Обласний туристичний кластер».
  • Шевченко Світлана – керівник садиби «Солом`яна хата», с. Верхоли Полтавського району.
  • Онищенко Тетяна – керівник туристичної агенції «Сенегал», с. Нижні Млини Полтавського району.
  • Білокінь Олександр – засновник Інтерактивного музею історії олії, с. Мачухи Полтавського району.
  • Нурумов Валерій – голова правління громадської організації «Велополтава», м. Полтава.
  • Мостовий Віталій – власник садиби зеленого туризму «Золота Сота», с. Петрівка Полтавського району.
  • Вадим Штефан – радник з регіонального розвитку проекту ULEAD. Полтавського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування».
  • Федін Микола Петрович – голова «Спілки зеленого туризму Диканського району».
  • Покутня Христина Степанівна – сільський голова села Великі Будища Диканського району.

Результати роботи стартапу слугуватимуть основою подальшої співпраці щодо розвитку сільського туризму громади Полтавського району та Полтавської області в цілому .

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Полтавський
район

відеофільм


Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси