Робоча нарада представників Полтавської районної ради та КО «Інститут розвитку міста».


В рамках співробітництва, ініційованого головою Полтавської районної ради Михайлом Кононенко, 6 грудня 2017 р. відбулася чергова робоча нарада представників Полтавської районної ради та КО «Інститут розвитку міста».

Заступник голови, Олексій Івженко, акцентував увагу на необхідності поєднання зусиль у вирішенні проблемних питань громад міста Полтава і Полтавського району. Директор КО «Інститут розвитку міста», Юрій Левченко, підкреслив важливість комплексного розвитку міста і села, пошуку коштів і створення відповідного маркетингового плану дій на цій основі.

У ході наради учасники вирішили звернутися з офіційним листом до Сабіне Мюллер – регіонального директора GIZ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit) в Україні. Даний лист міститиме пропозицію підтримати ініціативу співпраці Полтавського району та м. Полтави з метою створення комфортних умов проживання населення в рамках реалізації проекту «Інтегрований розвиток міста і прилеглих територій».

Однією зі складових цього проекту є вирішення проблеми сміттєзвалища в с. Тахтаулово Полтавського району.

Результатом робочої наради стало напрацювання основних точок дотику майбутнього проекту, перелік його можливих інвестиційних партнерів та консультантів (GIZ, U-LEAD та ГО «Суспільний проект “Еколтава”»), а також розподіл обов’язків між членами робочої групи.

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Полтавський
район

відеофільм


Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси