Бричківська сільська рада


Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Детальний план частини території села Петрівка на розі вулиць Надворсклянська та Лугова для розміщення трансформаторної підстанції №1 та на розі вулиць Петрівська та Надворсклянська для розміщення трансформаторної підстанції №2»

 

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555, Бричківська сільська рада повідомляє про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації проекту містобудівної документації «Детальний план частини території села Петрівка на розі вулиць Надворсклянська та Лугова для розміщення трансформаторної підстанції №1 та на розі вулиць Петрівська та Надворсклянська для розміщення трансформаторної підстанції №2».

З матеріалами детального плану можна ознайомитись в Бричківській сільській раді щоденно (крім вихідних) з 26.03.2020 р. в робочий час за адресою: Полтавська обл., Полтавський р-н, с.Бричківка, вул.Паркова,5 та на сайті Полтавської районної ради.

Строк завершення прийому пропозицій щодо проекту містобудівної документації» – 25.04.2020р.

 

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час попередьої оцінки проекту ДДП процедурі СЕО проекту містобудівної документації «Детальний план частини території села Петрівка на розі вулиць Надворсклянська та Лугова для розміщення трансформаторної підстанції №1 та на розі вулиць Петрівська та Надворсклянська для розміщення трансформаторної підстанції №2»

 

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555, Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», наказу Міністерства екології і природних ресурсів України №296 від 10.08.2018 р., Бричківська сільська рада повідомляє про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час попередньої оцінки проекту ДДП процедурі СЕО до проекту містобудування «Детальний план частини території села Петрівка на розі вулиць Надворсклянська та Лугова для розміщення трансформаторної підстанції №1 та на розі вулиць Петрівська та Надворсклянська для розміщення трансформаторної підстанції №2».

Згідно з попередньою оцінкою проекту ДДП процедурі СЕО проект ДДП відповідає лише одному із критеріїв, наведених у статті 2 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», отже проведення СЕО щодо містобудівної документації «Детальний план частини території села Петрівка на розі вулиць Надворсклянська та Лугова для розміщення трансформаторної підстанції №1 та на розі вулиць Петрівська та Надворсклянська для розміщення трансформаторної підстанції №2» не є обов’язковим, тому замовником прийняте рішення про нездійснення стратегічної екологічної оцінки.

З матеріалами попередної оцінки проекту ДДП процедурі СЕО до проекту містобудування можна ознайомитись в Бричківській сільській раді щоденно (крім вихідних) з 26.03.2020 р. в робочий час за адресою: Полтавська обл., Полтавський р-н, с.Бричківка, вул.Паркова,5 та на сайті Полтавської районної ради.

Строк завершення прийому пропозицій щодо проекту містобудівної документації» – 09.04.2020р.

 

Детальний план частини села Петрівка на розі вулиць Надворсклянська та Лугова 02

 

Детальний план частини села Петрівка на розі вулиць Надворсклянська та Лугова 04

 

Детальний план частини села Петрівка на розі вулиць Надворсклянська та Лугова 06

 

Попередня оцінка проекту ДДП процедурі СЕО до проекту містобудування назва \h «Детальний план частини території села Петрівка на розі вулиць Надворсклянська та Лугова для розміщення трансформаторної підстанції №1 та на розі вулиць Петрівська та Надворсклянська для розміщення трансформаторної підстанції №2»

Читати далі

38722, с. Бричківка вул.Паркова 5

Сільський голова: БРЕЧКО Павло Сергійович
64-41-18

Секретар: КРИСЬКО Алла Григорівна
64-41-18

Читати далі

Утворена 11 липня 1991 року

Є всі підстави вважати часом першопоселення села Бричківка (Бречківка) – час на межі ХVІІІ-ХІХ століть. За царським указом часів Катерини ІІ козакам, які відслужили у війську по 25 років, надавались земельні наділи. Згідно з переказами, що передавалися з покоління до покоління свідчать, що село Бричківку також започаткували козаки, які відслуживши по 25 років у війську, отримали тут земельні наділи.

Читати далі

Сільський голова

Бречко

Павло Сергійович

64-41-18

Секретар

Крисько

Алла Григорівна

64-41-18

Головний бухгалтер

Драч

Валентина Трохимівна

64-41-18

Землевпорядник

Наливайко

Віра Григорівна

64-41-18

Директор Бричківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Кирикилиця

Олена Миколаївна

64-41-37

Завідуюча Бричківським ДНЗ

Семенова

Ліна Олександрівна

64-41-07

Завідувач Петрівською АЗП-СМ

Нерода

Людмила Степанівна

55-58-93

Читати далі
Сторінка 1 из 1

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Полтавський
район

відеофільм


Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси