Символіка Полтавського району


Квадратне малинове полотнище, у центрі - великий герб району.
За основу герба району взято знак печатки однієї із сотень Полтавського полку, сформованих із жителів навколишніх сіл Полтави, виявлений на одному з документів 1760 року.
У козацькій геральдиці, пробите стрілами, уособлює хоробрість і любов до Батьківщини, а зірки означають вічність і постійність. Хрест є символом віри та пам’яті. У великому Гербі два козаки підкреслюють козацькі традиції краю.
Стилізована золота територіальна корона вказує на приналежність Герба саме району та характеризує його рослинність.

На синьому полі золоте серце, пробите навхрест двома срібними стрілами, над ними – золотий лапчастий хрест, а обабіч – по срібній шестипроменевій зірці.

Щит з гербом району підтримують з обох боків козаки у золотих жупанах з червоними поясами, в срібних сорочках, синіх шароварах, червоних чоботях, у чорних шапках з червоними шликами, у руках тримають золоті списи зі срібними наконечниками та синіми прапорцями з золотими хрестами, щит увінчано золотою територіальною короною, під щитом йде синя стрічка із золотим написом «Полтавський район».

Прямокутне синє полотнище зі співвідношення сторін 2:3, посередині жовте серце, пробите навхрест білими стрілами, над ними жовтий лапчастий хрест, а обабіч – по срібній шестипроменевій зірці.

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Полтавський
район

відеофільм


Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси