Нестеренківська сільська рада


Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації  «Генеральний план cела Нестеренки Полтавського району Полтавської області з планом зонування території»

 
З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555 Новоселівська сільська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань та обговорення проекту містобудівної документації «Генеральний план cела Нестеренки Полтавського району Полтавської області з планом зонування території».

З проектом містобудівної документації можна ознайомитися та надати пропозиції в адмінприміщенні Новоселівської сільської ради за адресою: с.Новоселівка пров.Підлісний, 6, щоденно (крім вихідних) в робочий час з 27.09.2019 р. Строк завершення прийому  пропозицій – 28.10.2019 р.

Зонинг с.Нестеренки

Генеральний план с.Нестеренки

Читати далі
38731, с.Нестеренки,вул.Миру,10

Сільський голова: КОТЛЯРЕВСЬКИЙ Григорій Петрович
64-61-19

Секретар: ТВЕРЕТІНА Анна Григорівна
64-61-19
Читати далі

Створена 30 грудня 1986 року. До цього тутешні землі були у складі Мар’ївської та Рунівщинської сільрад. Переважна частина населення зосереджена у селах Нестеренки та Мар’ївка.

Взагалі, навколишня територія була заселена дуже давно. На південь від с. Нестеренки, в урочищах Діброва Рунівська та Рубіжна, знайдено поселення доби бронзи (ІІІ – кінець ІІ тисячоліття до н.е.). А на північ від Мар’ївки, зовсім поряд (на території Котелевського району), розташоване знамените Більське городище, відоме як місто Гелон. Ймовірно, з цих земель походив один з «семи наймудріших» стародавнього світу – Анахарсіс.

Читати далі

Сільський голова

Котляревський

Григорій Петрович

64-61-19

Секретар

Тверетіна

Ганна Григорівна

64-61-19

Головний бухгалтер

Ткаченко

Олена Василівна

64-61-19

Землевпорядник

64-61-19

Завідуюча Мар’ївською ЗОШ І ступеня

Распономарьова

Людмила Борисівна

64-65-28

Завідуюча Нестеренківською ЗОШ І ступеня

Лазеба

Наталія Олексіївна

64-65-56

Читати далі
Сторінка 1 из 1

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Полтавський
район

відеофільм


Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси