Новоселівська сільська рада


Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Детального плану території бувшого дитячого табору «Космічний» за адресою: с.Терентіївка, вул.Котелевська, 10» та Заяви про визначення обсягу стратегічної-екологічної оцінки документа державного планування

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. №555, Новоселівська сільська рада повідомляє про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Детального плану території бувшого дитячого табору «Космічний» за адресою: с.Терентіївка, вул.Котелевська, 10» та «Заяви про визначення обсягу стратегічної-екологічної оцінки документа державного планування».

З матеріалами детального плану можна ознайомитись та надати пропозиції в Новоселівській сільській раді щоденно (крім вихідних) з 29.01.2020 р. в робочий час за адресою: Полтавський р-н, с. Новоселівка, пров.Підлісний,6

Строк завершення прийому пропозицій щодо проекту містобудівної документації «Детального плану території бувшого дитячого табору «Космічний» за адресою: с.Терентіївка, вул.Котелевська, 10» – 28.02.2020 р.

Строк завершення прийому пропозицій щодо Заяви про визначення обсягу стратегічної-екологічної оцінки документа державного планування – 12.02.2020 р.

Пояснювальна

Попередня оцінка

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Читати далі

38702, с. Новоселівка пров.Підлісний, 6

Сільський голова: МАКАРЕНКО Людмила Панасівна
55-68-43
55-66-21

Секретар: КУЗЬМЕНКО Ольга Федорівна
55-66-21

Читати далі

Новоселівка – мальовниче село Полтавського району, центр Новоселівської сільської ради, до складу якої входять села: Брунівка, Вільховий Ріг, Крюкове, Пасківка, Терентіївка. Засноване в кінці ХІХ століття. Воно розташоване на лівому березі річки Свинківка (права притока річки Коломаку), за 13 кілометрів від Полтави.

Читати далі

Сільський голова

Макаренко

Людмила Панасівна

55-68-43

Секретар

Кузьменко

Ольга Федорівна

55-66-21

Головний бухгалтер

Скиба

Лариса Миколаївна

55-66-21

Землевпорядник

Горіздра

Олександр Васильович

55-66-21

Директор Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Черкасова

Оксана Богданівна

55-68-38

Завідувач Новоселівською АЗП-СМ

Пархоменко

Наталія Олександрівна

-

Завідуюча відділенням зв’язку Крюкове

Мироненко

Надія Леонідівна

55-41-00

Читати далі
Сторінка 1 из 1

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Полтавський
район

відеофільм


Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси