КП 'Планування і забудова території Полтавського району та здійснення архбудконтролю'


директор комунального підприємства "Планування і забудова територій Полтавського району та здійснення архбудконтролю"

Режим роботи комунального підприємства

понеділок – п’ятниця 8.00 – 17.00

обідня перерва 12.00 – 13.00


Адреса комунального підприємства 36011 м.Полтава, вул.Шевченка,7

тел. (0532) 69-18-82;

E-mail: kpplanrayonu@meta.ua

Читати далі

 Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час попередньої оцінки проекту документу державного планування процедурі СЕО до проекту містобудування «Детальний план території розміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вул.Кондратка, 27 с.Петрівка Полтавського району

Полтавської області»

 

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», наказу Міністерства екології і природних ресурсів України №296 від 10.08.2018 р., Бричківська сільська рада повідомляє про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час попередньої оцінки проекту ДДП процедурі СЕО до проекту містобудування «Детальний план території розміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вул.Кондратка, 27 с.Петрівка Полтавського району Полтавської області».

Згідно з попередньою оцінкою проекту ДДП процедурі СЕО проект ДДП відповідає лише одному із критеріїв, наведених у статті 2 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», отже проведення СЕО щодо містобудівної документації «Детальний план території розміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вул.Кондратка, 27 с.Петрівка Полтавського району Полтавської області» не є обов’язковим, тому замовником прийняте рішення про непроведення стратегічної екологічної оцінки.

З матеріалами попередної оцінки проекту ДДП процедурі СЕО до проекту містобудування можна ознайомитись та надати пропозиції в Бричківській сільській раді щоденно (крім вихідних) з 23.09.2019 р. в робочий час за адресою: 38722, Полтавська обл.,  Полтавський р-н., с. Бричківка, вул.Паркова, 5, тел. (0532) 644118.

Строк завершення прийому  пропозицій – 19.10.2019 р.

 

 

Читати далі

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Детальний план території розміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вул.Кондратка, 27 с.Петрівка Полтавського району Полтавської області»


З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням нової містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555 Полтавська районна державна адміністрація повідомляє про початок процедури громадських слухань та обговорення проекту містобудівної документації «Детальний план території розміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вул.Кондратка, 27 с.Петрівка Полтавського району Полтавської області».

Мета розроблення детального плану: визначення функціонального призначення та параметрів забудови земельної ділянки для розміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини з переобладнанням частини приміщень амбулаторії під квартиру сімейного лікаря, визначення містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки.

З матеріалами детального плану можна ознайомитись та надати пропозиції в Бричківській сільській раді щоденно (крім вихідних) з 23.09.2019 р. в робочий час за адресою: 38722, Полтавська обл., Полтавський р-н., с. Бричківка, вул.Паркова, 5, тел. (0532) 644118.

Строк завершення прийому пропозицій – 19.10.2019 р.

Ситуаційні схеми

Опорний план

Проектний план

Читати далі

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Детальний план території розміщення Божківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вул. 40 років Перемоги в с.Божківське Полтавського району Полтавської області»

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням нової містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555 Надержинщинська сільська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань та обговорення проекту містобудівної документації «Детальний план території розміщення Божківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вул. 40 років Перемоги в с.Божківське Полтавського району Полтавської області».

З матеріалами детального плану можна ознайомитись та надати пропозиції в Надержинщинській сільській раді щоденно (крім вихідних) з 05.03.2018р. в робочий час за адресою: с.Надержинщина, вул.Молодіжна, 7.

Строк завершення прийому пропозицій - 05.04.2018р.

Виконавчий комітет Надержинщинської сільської ради

Детальний план території розміщення Божківської АЗП-СМ

Читати далі

Комунальне підприємство «Планування і забудова територій Полтавського району та здійснення архбудконтролю» було створене 14.10.2005 року рішенням 20 сесії 4 скликання Полтавської районної ради.


Директор підприємства Телєгін С.К. має кваліфікаційний сертифікат відповідального виконавця робіт пов’язаних зі створенням об’єктів архітектури, а саме розроблення містобудівної документації АА №001670, що, згідно з Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», надає можливість виготовлення генеральних планів населених пунктів, планів зонування територій, детальних планів територій межах та за межами населених пунктів.

Читати далі
Сторінка 1 з 1

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Полтавський
район

відеофільм


Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси