КП 'Полтавський районний центр земельного кадастру'


директор комунального підприємства

"Полтавський районний центр земельного кадастру"

Полтавської районної ради


Режим роботи комунального підприємства

понеділок – п’ятниця 8.00 – 17.00

обідня перерва 12.00 – 13.00


Адреса комунального підприємства:

36011 м.Полтава, вул.Шевченка,7

тел. (0532) 60-84-22;
Тел.моб.(050)305-66-01

Читати далі

Шановні жителі Полтавського району та міста Полтава !

Засвідчуючи свою повагу до Вас дозвольте нагадати , що у м.Полтава , за адресою

вул.Шевченка, 7 на 2-му поверсі у кімнатах 210 і 211 та на 4-му у кімнатах 171 і 171/А

працює створене Полтавською районною радою комунальне підприємство

«Полтавський районний центр земельного кадастру»

Підприємство має дієві переваги перед іншими кадастровими центрами:

  1. КП «Полтавський районний центр земельного кадастру» створене районною радою і є власністю громади Полтавського району.
  2. КП є підприємством бюджетонаповнюючим – більше 40 % отриманих коштів зразу ж повертаються в місцевий бюджет та цільові позабюджетні фонди району.
  3. Підприємство має всю необхідну матеріальну базу, професійні кадри, працює на основі відповідних ліцензій та кваліфікаційних сертифікатів Державного агентства земельних ресурсів України.
  4. Підприємством при виконанні геодезичних робіт введена в практику сучасна система земельно-кадастрових зйомок , тобто система глобального позиціонування приладом GPS.

Враховуючи важливість і актуальність земельних відносин сьогодні, вважаємо за доцільне і рекомендуємо громадянам переглянути в себе наявні документи, пов’язані з землеустроєм , перевірити реєстрацію земельних ділянок у державній базі обліку землі – Публічній кадастровій карті України і , при необхідності , привести свої документи на право власності та право користування земельними ділянками у відповідності до існуючих державних нормативно-правових актів особливо щодо присвоєння земельним ділянкам кадастрового номера , без чого не можливе вчинення будь-яких нотаріальних дій (спадкування, продаж, дарування).

Разом з цим, беручи до уваги численні звернення жителів Полтавського району і міста Полтава та виконуючи рекомендації засновника підприємства – Полтавської районної ради, комунальне підприємство «Полтавський районний центр земельного кадастру» повідомляє про існуючі знижки вартості виготовлення всієї землевпорядної документації для слідуючих пільгових категорій населення - власників земельних ділянок, розташованих на території Полтавського району:

У розмірі 20% :

У розмірі 15% :

- Учасникам АТО, ООС та бойових дій;

- Членам багатодітних родин;

- Особам з інвалідністю 1 і 2 групи;

- Дітям війни;

- Учасникам ліквідації аварії

на ЧАЕС 1 і 2 категорії.

- Ветеранам сільськогосподарського виробництва;

Наше підприємство зможе в робочі дні щоденно :

  • отримати і виконати замовлення по виготовленню технічної та проектної документації щодо узаконення права власності і права користування земельними ділянками, по всіх видах землевпорядних робіт , у тому числі і для присвоєння кадастрового номера , проведення інвентаризації земельних ділянок, встановлення меж населених пунктів, виконання топографо-геодезичних робіт , наданню висновків по якісній характеристиці ґрунту на земельних ділянках, за помірними цінами в установлені чинним законодавством терміни на основі відповідних ліцензій та кваліфікаційних сертифікатів Державного агентства земельних ресурсів України;

- безкоштовно надати необхідні консультації з усіх питань землеустрою та земельних відносин як в офісі за адресою: м. Полтава, вул.Шевченка,7 , к. 210 і 211,

так і по телефонах : (050)305 66 03 , (050)305 66 02 , (066)748 91 65.

Просимо скористатись нашими послугами, повідомити своїх односельців та сусідів.

Чекаємо і завжди раді бачити Вас серед своїх замовників.

Дирекція

КП«Полтавський районний

центр земельного кадастру»

Полтавської районної ради

Читати далі

Заступник директора : Ярош Ірина Михайлівна

Тел.роб.(0532)56-47-95

Тел.моб.(050)305-66-02

Головний бухгалтер : Булах Ірина Михайлівна

Тел.роб.(0532)56-06-64

Тел.моб.(050)323-13-59

В останній час жителі міста і Полтавського району все частіше звертаються у відповідні служби з питань земельних відносин. Дійсно , ці питання сьогодні є важливими і актуальними, тому доцільно черговий раз нагадати, що чим ближче ми до завершення земельної реформи в нашій державі, тим більше, нажаль, виникає питань у її безпосередніх учасників .

Читати далі
Сторінка 1 з 1

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Полтавський
район

відеофільм


Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси